ul. Duńska 25, 71-795 Szczecin

Zadbaj o swój piękny uśmiech!
Zadzwoń do nas

+48 797-118-808

Zadzwoń do nas

+48 797-118-808

Zdjęcie punktowe zęba

Zdjęcie zęba RTG zęba

Zdjęcie zęba

(RTG zęba)

Zdjęcie zęba (RTG zęba) wykonuje się przede wszystkim w celu uwidocznienia zmian zapalanych wokół wierzchołka korzenia. Do ocenienia jakości wypełnień. Oceny obecności próchnicy, ustalenia przyczyny bólu zęba. W celu skontrolowania postępu leczenia kanałowego. Oceny wypełnienia kanału oraz kontroli wprowadzonego wcześniej implantu.

Do wykonania zdjęcia nie jest konieczne żadne skierowanie, wykonujemy je na specjalne życzenie naszych pacjentów. Wywołanie zdjęcia zęba trwa maksymalnie 5 minut.

Nasza pracownia oferuje Państwu wykonanie zdjęcia zęba w doskonałej cenie. Zdjęcie wykonywane jest na błonie rtg, która posiada wymiary 3x4cm. Na zdjęciu są widoczne jeden, albo maksymalnie cztery zęby.

Warto również wspomnieć, że zdjęcie wewnątrzustne to jedno z najmniej obciążających badań radiologicznych. Wartość diagnostyczna kilkukrotnie przewyższa ryzyko, które jest związane z promieniowaniem rentgenowskim. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem takiego zdjęcia to serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy sprawia, że możemy Państwu zaproponować usługi bardzo wysokiej jakości w niezwykle niskich cenach.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje.

Napisz do nas

PanoramicDent - Szczecin