ul. Duńska 25, 71-795 Szczecin

Zadbaj o swój piękny uśmiech!
Zadzwoń do nas

+48 797-118-808

Zadzwoń do nas

+48 797-118-808

Zdjęcie punktowe zęba

Nasza pracownia oferuje Państwu wykonanie takiego zdjęcia w doskonałej cenie. Fotografia jest wykonywana na błonie rtg, która posiada wymiary 3x4cm. Na zdjęciu są widoczne jeden, albo maksymalnie cztery zęby. Kiedy wykonujemy takie zdjęcie?

Przede wszystkim w celu uwidocznienia zmian zapalanych wokół wierzchołka korzenia, a także do ocenienia jakości wypełnień, oceny obecności próchnicy, ustalenia przyczyny bólu zęba, a także w celu skontrolowania postępu leczenia kanałowego i oceny wypełnienia kanału oraz kontroli wprowadzonego wcześniej implantu. Do prześwietlenie zęba nie jest konieczne żadne skierowanie, wykonujemy je na specjalne życzenie naszych pacjentów. Wywołanie zdjęcia trwa maksymalnie 5 minut.

Warto również wspomnieć, że rentgen zęba to jedno z najmniej obciążających badań radiologicznych. Wartość diagnostyczna kilkukrotnie przewyższa ryzyko, które jest związane z promieniowaniem rentgenowskim. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem takiego zdjęcia to serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy sprawia, że możemy Państwu zaproponować usługi bardzo wysokiej jakości w niezwykle niskich cenach.

Napisz do nas
    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.